טיפול טבעי

Los Angeles, CA, USA

יונ 11

052-228-6523

Contact Seller

Classified Description

מנהל: אליהו שלמה זריהן 

מתמחה בתחום :פסיכותרפיה. מאמן קאוצינג. מגשר משפחתי. ארומוטרפיה. מתמחה ברפלקסולוגיה. מתמחה בגרפולוגיה. פסיכותרפיסט. מטפל בחרדות וחסימות נפשיות. טיפול במשברי אמון בנישואין. מנחה הורים וילדים בסיכון

שמן הטוהר –בחרנו בשם הזה המייצג אותנו, מפני שאנחנו משתמשים אך ורק בשמנים טבעיים וטהורים ללא כל תוספות כימיות.

נשמח לעמוד לשרתכם במתן יעוץ ,לענות על שאלות גם דרך אתר הזה. וכמובן לתת טיפול לכל דורש עם השתדלות להתאמת פורמולה אישית. כמובן שתמצאו באתר עוד מוצרים באיכות מעולה, שזו הסיסמה שלנו טיב איכות ויעילות המוצרים!!! המוצרים מגיעים  ללקוחותינו בארץ וגם בחו"ל בדואר רשום שכלול במחיר.

מוצר הדגל שלנו הוא ערכה לטיפול בבעיות חניכיים וזיהומים בחלל הפה, וכן ערכה לשימור מצב של חניכיים בריאות. המוצר שרופאים שהתוודעו לתוצאותיו המדהימות ממליצים עליו בחום!!! (ביניהם רופאי שיניים שראו תוצאות אצל מטופליהם ומשתמשים בערכה בעצמם)

מוצרינו הנוספים הם: "תמצית המגן" לטיפול בבעיות מעיים, פיסורה (טחורים), טיפול בכיבים בוושט, אולקוס בקיבה ומונע התפתחות חוזרת של בעיות עור וריריות כרוניות ועוד.

  • "מרגוע"- תחליף טבעי לריטלין! כמו כן, פורמולה נוספת של "מרגוע" להרגעה לפי צורך.
  • טיפול טבעי בפטריית הקנדידה
  • טיפול בבעיות עור

מומלץ להתייעץ חינם בטלפון 052-228-6523 לפני הליכה לכל טיפול חינכיים או שיניים.

מובטח לכם שנתרום ממירב ניסיוננו במשך השנים הארוכות בתחום.וכן משיתוף פעולה לפיתרון בעיות עם רופאי חניכיים ושיניים של המטופלים הרבים.וב'ה לשביעות רצונם של הרופאים גם בהדסה עין כרם.

Add a Review

Your Rating for this listing: